• ul. Przemysłowa 3/5 26-900 Kozienice
  • Pn - Pt 7:30 - 16:30 Sb 7:30 - 13:00
  • 48 614-53-16.
  • trans.budkozienice@wp.plJakie płytki do łazienki wybrać?

Wybór odpowiednich płytek to nie lada wyzwanie. Ważną kwestią jest ich wygląd, lecz należy także zwracać uwagę na ich funkcjonalność. Wybór nieodpowiednich płytek, może wiązać się z ich przedwczesnym użyciem, bądź z nadmiarem obowiązków jaki mogą na Nas spłynąć z racji źle podjętej decyzji. Drugą, bardzo ważną rzeczą jest dobranie ich do wielkości oraz kształtu łazienki.

Chcąc wybrać płytki chodzimy po różnych sklepach, w celu wybrania najbardziej Nam odpowiadających. Niestety, zazwyczaj nie jest to łatwe zadanie, gdyż wybór, rozmiary oraz wzory są tak różnorodne, że można się pogubić. Zaletą tego, jest to, że można stworzyć wyjątkowe, oryginalne wnętrze.

Wybierając płytki do łazienki, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów:

1. Materiał

2. Wielkość

3. Wzór, kolorystyka

4. Kształt

5. łatwość utrzymania w czystości

Do niewielkiej łazienki poleca się wybór jasnych kolorów, które optycznie powiększą pomieszczenie. Duże wzory mogą przytłoczyć łazienkę, przez co nie będzie wyglądała elegancko i przestrzennie. Ważnym aspektem jest zdecydowanie się na takie płytki, na których nie będzie widać zacieków – ułatwi to dłuższe utrzymanie łazienki w czystości. W dużej łazience są większe możliwości, aby pokombinować ze wzorami, czy kolorami. Oczywiście, nie wyklucza to faktu, iż małą łazienkę można wykonać również w sposób elegancki, a zarazem praktyczny.

Zostaw kontakt!

Firma prężnie działa od wielu lat (dawniej firma „Rolsiew”). Na początku roku 2019 Centrum przeszło kompleksową modernizację.

Potrzebujesz wyceny lub porady? Zostaw nam swój kontakt, a nasi specjaliści kontaktują się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe!