• ul. Przemysłowa 3/5 26-900 Kozienice
  • Pn - Pt 7:30 - 16:30 Sb 7:30 - 13:00
  • 48 614-53-16.
  • trans.budkozienice@wp.pl

Hurtownia Hydrauliczna
Hurtownia Hydrauliczna

Telefon: (+48) 48-614-41-42
E-mail: hydraulika@transbud-kozienice.pl

Oferujemy szeroką gamę artykułów hydraulicznych, pieców grzewczych, kotłów na różnego rodzaju paliwo jak również klimatyzację do domów. Potrzeby naszych klientów realizujemy kompleksowo, dowodem na to są wszelakie artykuły, które możesz u Nas nabyć. Należą do nich m.in. rury, uchwyty, kominki, grzejniki, zbiorniki, sterowniki czy hydrofory. W swojej ofercie posiadamy produkty marek między innymi: Viessmann, Defro, Termet, Herz, Kospel, Afriso, Heiztechnik Biawar, Magnaplast, Sas, Sigma-li, Salus, Kospel, Biawar, Nibe, Grundfos, Wilo, Afriso, Mcalpine, Junkers. Nasi pracownicy służą Państwu doradztwem i profesjonalną obsługą w doborze wyposażenia.

W Naszym sklepie hydraulicznym możesz znaleźć wszystko co jest niezbędne do prac hydraulicznych, jak i kanalizacyjnych. Oferujemy m.in.: rury, kotły, piece, grzejniki, zbiorniki, oczyszczalnie, solary, pompy ciepła, grzejniki, hydrofory, rury zgrzewane i zaprasowywane, uchwyty, sterowniki, piecyki gazowe.Hurtownia Hydrauliczna


Zostaw kontakt!

Firma prężnie działa od wielu lat (dawniej firma „Rolsiew”). Na początku roku 2019 Centrum przeszło kompleksową modernizację.

Potrzebujesz wyceny lub porady? Zostaw nam swój kontakt, a nasi specjaliści kontaktują się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe!