O nas

TRANS-BUD Centrum Budowlane

Centrum budowlane Trans-Bud Arkadiusz Pałczyński. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na wielu płaszczyznach. Firma znajduje się na ul. Przemysłowej w Kozienicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów budowlanych, ogrodniczych, ceramicznych, hydraulicznych oraz paneli, drzwi oraz okien. Ponadto, służymy doradztwem w każdej z tych dziedzin. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz nabyć niezbędne Ci artykuły w przystępnej cenie – zapraszamy do współpracy. Z Nami Twój dom, jego pomieszczenia, a także ogród będą wyglądały wyjątkowo! O wysokiej jakości Naszych usług świadczy kompetentna kadra oraz wyselekcjonowane materiały, uznanych producentów, które sprzedajemy. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie - dbamy o satysfakcję oraz zadowolenie każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego. Jesteśmy profesjonalistami w tych dziedzinach, dlatego zachęcamy Cię do współpracy z Nami, abyś mógł się o tym osobiście przekonać.

Zostaw kontakt!

Firma prężnie działa od wielu lat (dawniej firma „Rolsiew”). Na początku roku 2019 Centrum przeszło kompleksową modernizację.

Potrzebujesz wyceny lub porady? Zostaw nam swój kontakt, a nasi specjaliści kontaktują się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe!