Skup złomu

Złomrex - Skup złomu

Telefon: (+48) 510-223-552
Adres: ul. Przemysłowa 5, 26-900 Kozienice

Surowce wtórne są to produkty, które były już używane, ale dzięki takim działalnościom jak nasza, można je wykorzystać ponownie i nadać im nowe życie. W procesie recyclingu owe surowce mogą być innymi produktami niż pierwotnie. Skupujemy metale kolorowe w każdych ilościach, swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych z Kozienic i okolic. Specjalizujemy się także w skupie złomu stalowego, który następnie jest poddawany recyclingowi. Jeżeli jesteś w posiadaniu przedmiotów, które kwalifikują się do sprzedaży w skupie złomu, serdecznie zapraszamy do naszego punktu Złomrex Złom w Kozienicach. Nasza działalność kładzie nacisk na ochronę środowiska, w związku z czym sortujemy złom, aby przekazać go do recyclingu. Ceny złomu są uzależnione od materiałów, z których są wykonane, a także od ich czystości. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług.Skup złomu


Zostaw kontakt!

Firma prężnie działa od wielu lat (dawniej firma „Rolsiew”). Na początku roku 2019 Centrum przeszło kompleksową modernizację.

Potrzebujesz wyceny lub porady? Zostaw nam swój kontakt, a nasi specjaliści kontaktują się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe!